O nás

Společnost ALMIRO energy for vegetation, s.r.o. je předním výrobcem a prodejcem přípravků pro výživu a ochranu rostlin. Působíme nejen v České republice, ale i v dalších státech Evropské unie. Naším cílem je nabídnout široké zemědělské praxi přípravky, které v sobě nesou inovativní řešení a při jejichž vývoji byly použity nejnovější poznatky nejen z oblasti výzkumu, ale také z oblasti zemědělské praxe.

Jako první a doposud jediní v Evropské unii jsme uvedli na trh přípravky pro výživu a ochranu rostlin, ve kterých je zakomponován systém stimulujících a výživných látek v roztoku nanočástic stříbra. Právě zvládnutí průmyslové výroby roztoku nanostříbra a jeho zakomponování do našich přípravků je jedním z nejdůležitějších faktorů, které nás řadí na špičku v oboru.

Dominantním přípravkem zůstává Altron Silver NEW, univerzální komplexní listové hnojivo nové generace. Neustále však pokračujeme ve vývoji nových přípravků, což nejlépe dokumentuje skutečnost, že pravidelně uvádíme na trh další přípravky, které díky své inovativnosti posouvají jejich účinnost neustále kupředu. V roce 2013 jsme představili SN PROSULFAN, NPK PROSILIC, MAXIeN a H2O CLEAN. Od roku 2014 nabízíme Zinetic a Teb-azol a v roce 2015 jsme začali používat Altron Silver i na moření osiva. Dalším posunem ve vývoji nových produktů je zařazení optimálně působícího fungicidu SAFE Duo v roce 2016. Jedná se o fungicid obsahující dvě účinné látky azoxystrobin a cyprokonazol. Ve druhé polovině roku 2018 jsme do našeho portfolia doplnili nový přípravek. Je jím herbicid (graminicid) s názvem GraFop, který spolehlivě hubí pýr plazivý a výdrol obilovin.